علی محمد روستا روز دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات پروژه های شهرداری یاسوج، با بیان اینکه در بازدید میدانی بعمل آمده از پروژه های شهرداری مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت، بر اولویت بندی این پروژه ها تاکید کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به تعیین تکلیف بلوار آیت اله ملک حسینی، تعریض بلوار جمهوری و نقش آن در کاستن حجم عظیمی از بار ترافیکی شهر یاسوج اشاره کرد و افزود: توجه به این پروژه ها بخشی از مشکلات این شهر را برطرف می کند.
وی با تاکید بر وفاق و همدلی اعضای شورا و شهرداری جهت انجام ‌کار مردم ، اهتمام جدی و حساسیت بالا نسبت به پرونده های مطروحه در کمیسیون ماده ۵ را مهم عنوان کرد.
وی نسبت به عواقب حقوقی و کیفری رعایت نکردن قوانین در تصمیمات و مصوبات کمیسیون هشدار داد و گفت: قانون و دستورالعمل ها به خوبی راه گشایی مشکلات است و ما هم حمایت می کنیم.
روستا از مدیریت شهری به عنوان مجری طرح های مصوب شورای عالی شهرسازی اشاره کرد و خواستار توجه جدی به ضوابط قانونی طرح تفصیلی شد.
روستا با توجه به اشکالات موجود در پرونده های ارسال شده شهرداری به اصلاح نواقصات و نظم بخشی شکلی به این پرونده ها تاکید کرد و گفت: همواره اراده بر آن باشد هر کجا احساس شود معارض نیست با دید مثبت به موضوعات نگاه شود تا مشکل مردم و شهرداری هر دو با هم حل شود.
روستا در پایان ضمن تاکید بر کار و تلاش شبانه روزی برای انجام‌ خدمات شهری به مردم و شهر یاسوج، آمادگی این‌ معاونت را جهت پشتیبانی از مجموعه شهرداری اعلام کرد.
شهردار یاسوج هم با تشکر از روستا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اهتمام به حل مشکلات شهر یاسوج، به طرح مشکلات و تشریح درخواست های شهرداری پرداخت و خواستار مساعدت و حمایت بیشتر حوزه معاونت عمرانی استانداری و اعضای کمیسیون به درخواست های قانونی شهرداری شد. 
به درخواست شهرداری و اعضای شورای شهر یاسوج جهت بررسی و طرح پاره ای از مشکلات شهرداری، خصوصا طرح پرونده های مورد درخواست شهرداری در کمیسیون ماده ۵، این جلسه در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.
در این نشست مشکلات شهرداری یاسوج  با حضور شهردار، رییس شورا، معاون معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی و به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بررسی شد.

انتهای پیام